MURATPAŞA BÜTÇE OYLAMASINDA SÜRE UZADI

ÇEVRECİ KOMŞU KART ALIŞVERİŞTE DE KAZANDIRIYOR

KEPEZ'DEN YATIRIMLIK VE YARDIMLIK EK BÜTÇE

MURATPAŞALILAR BÜTÇELERİNİ OYLAYACAKLAR

EMO BAŞKANI ŞABAN TAT'TAN ELEKTRİK ZAMLARINA TEPKİ

BAHAR; “SİGORTA ACENTELERİ, MESLEK ODASI KURMALI”

MURATPAŞA ÇEVRECİ KOMŞU KART KAZANDIRIYOR

BÜYÜKŞEHİR'DEN MEMURU SEVİNDİREN PROTOKOL

BÜYÜKŞEHİR'DEN MEMURU SEVİNDİREN PROTOKOL

KEPEZ'DEN KADIN EMEĞİNE SATIŞ DESTEĞİ

BÜYÜKŞEHİR DEVAM TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

AK PARTİLİ İBRAHİM ÖZKAN AKSEKİ'Yİ ANLATTI

AK PARTİ İL BAŞKANI TAŞ BAŞKAN BÖCEK'İ ELEŞTİRDİ

TÜTÜNCÜ'DE CHP'Lİ ÖZKOÇ'UN İFTİRASINA CEVAP

BÜYÜKŞEHİR NİSAN AYI TOPLANTISI YAPILDI

AK PARTİ MKYK'YA ANTALYA DAMGA VURDU

AK PARTİ’DE BÜYÜK KONGRE HEYECANI

TÜTÜNCÜ'DEN GENÇLERE ÖVGÜ DOLU SÖZLER

DEVA PARTİSİ'NDEN KONSİYAD'A ZİYARET

ALANYA'DA KARLA MÜCADELE SÜRÜYOR

AK PARTİLİ ÜLKER'DEN UYSAL'A ELEŞTİRİ

ADGİAD’TAN DEVA PARTİSİNE ZİYARET

AK PARTİLİ İBRAHİM ÖZKAN AKSEKİ'Yİ ANLATTI

AK PARTİLİ İBRAHİM ÖZKAN AKSEKİ'Yİ ANLATTI

Akseki Belediye Başkanı İbrahim Özkan, insan kalbine dokunan hareketleriyle gönüllerde taht kurmaya devam ediyor. Akseki’nin her mahallesini karış karış gezen, belediyenin yaptığı çalışmaları aksatmadan yerinden denetleyen Başkan Özkan, geçtiğimiz günlerde bir takım görüşmeler yapmak için Ankara’ya gitti. Akseki için yapılacak olan yeni yatırımlar ve hizmetler için belirli görüşmeler yapan Başkan Özkan’ın hizmet aşkı vatandaşı memnun etti.

BAŞKAN ÖZKAN HASRET GİDERDİ

Koronavirüs vakalarının azalmasıyla birlikte yeni normalleşme adımları atıldıktan sonra ziyaretlerini sıklaştıran Başkan Özkan, pandemi nedeniyle yaklaşık 2 yıldır uzak kaldığı derneklerle tekrar buluştu. Ankara’nın ardından İstanbul’a giden Başkan Özkan, yaptığı dernek ziyaretleriyle hemşehrilerini mutlu etti. Başkan Özkan, yaptığı ziyaretler esnasında hemşerilerine Akseki’nin son durumu ile ilgili bilgi verdi.

Akseki’ye yapılan yatırım ve hizmetleri anlatan Başkan Özkan, yakın zamanda yeni müjdelerini açıklayacağını belirtti. Özkan, “Maske ve mesafe kurallarını göz önünde bulundurarak, Ankara’da ve İstanbul’da bir takım ziyaretlerde bulunduk. Uzun bir zamandır ayrı kaldığımız hemşehrilerimizle tekrar bir araya gelmekten dolayı mutluyum. Pandemi nedeniyle diğer şehirlerde yaşayan hemşehrilerimizi özlemiştik. Bu vesileyle hasret giderdik. Akseki’yi yarınlara güzel taşımak için istişarelerde bulunduk. Allah birliğimizi bozmasın” dedi.

ÖZKAN’IN ZİYARETLERİ

Akseki İlçe Başkanı Halis Gündoğdu ile Ankara’ya giden Başkan Özkan ilk olarak Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank’ı ziyaret etti. Bu ziyarette Akseki ile ilgili yeni müjdelerinin olduğunu söyleyen Başkan Özkan, yakın zamanda yeni projeler hakkında bilgi vereceğini açıkladı. Başkan Özkan daha sonra Ankara’daki hemşerileriyle birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni (TBMM) ziyaret etti.

 Ankara ziyaretinin ardında İstanbul’a geçen Başkan Özkan, Aksekili derneklerle bir araya gelerek, istişarelerde bulunup yeni yatırım ve hizmetler ile ilgili fikir alışverişinde bulundu. Akseki’nin kardeş belediyesi olan Üsküdar Belediyesi’ni ziyaret eden Başkan Özkan, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ile dostluk pozu verdi.

Daha sonra sırasıyla Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek’i, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın danışmanı Kadir Turgut’u, AK Parti Beyoğlu İlçe Başkanı Abdullah Enes Özkan’ı MHP Beyoğlu İlçe Başkanı Bayram Gölcük’ü ziyaret eden Başkan Özkan İstanbul programını tamamlayarak Akseki’ye yeni hizmetler için kolları sıvadı.