BAŞKAN TAT; “DOĞALGAZDAKİ KESİNTİ ELEKTRİĞE SIÇRAMASIN"

MURATPAŞA ÇEVRECİ KART DAHA ÇOK KAZANDIRACAK

ELEKTRİK FATURALARINDAN VERGİ YÜKÜ KALDIRILMALI

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NDEN TOPLU AÇILIŞ TÖRENİ

MEXC GLOBAL BORSASI İLE TANIŞTINIZ MI?

KORKUTELİ ÜRÜNLERİ KORKOOP'TAN ALINIR

YEDİ GÜN AÇIK OLACAK PAZAR FAALİYETE GİRDİ

MURATPAŞA YILBAŞI ÇARŞISI AÇILDI

KULLANILMAYAN KIYAFETLER ÖĞRENCİLERE BURS OLUYOR

MURATPAŞA İŞÇİSİNE FATURA DESTEĞİ

MURATPAŞA BELEDİYESİ'NDEN KARA KIŞ DESTEĞİ

ÜNİVERSİTELİ GENÇLERE ÇORBA İKRAMI

BÜYÜKŞEHİR KARLA MÜCADELEYE DEVAM EDİYOR

KEPEZ BELEDİYES'NDEN MARKETLERE SIKI DENETİM

BÜYÜKŞEHİR KONYAALTI BEACH PARKA AĞAÇ DİKTİ

TÜTÜNCÜ'DEN YILIN SON ZİYARET ÇOCUKLARA

BAŞKAN ÜMİT UYSAL'DAN YENİ YIL KUTLAMASI

BÜYÜKŞEHİR İZCİLERİ MÜZELERİ GEZDİ

PINAR KERDEŞLER İLE YENİ YIL KUTLAMASI

DOKUMA-PARK'IN ÖNEMLİ MİSAFİRLERİ VARDI

KONYAALTI'NDA BALON BALIĞI AVLAMA YARIŞI

MURATPAŞA DA YENİ YIL HEYECANI

BAŞKAN TÜTÜNCÜ; "VAKİT YENİ KAPLER KAZANMA VAKTİ"

BAŞKAN TÜTÜNCÜ; "VAKİT YENİ KAPLER KAZANMA VAKTİ"

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, güzel bir vakti paylaşmak ve gönül birlikteliğini pekiştirmek amacıyla hemşehrilerini evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor. Yoğun bir mesai ile çalışan ve gönüller kazanmaya önem veren Başkan Hakan Tütüncü, hemşehrilerinin ‘Evimize konuk olur musunuz” davetlerini de geri çevirmiyor. Başkan Tütüncü, Karşıyaka Mahallesi’nden Pınar Yarıkhan, Özgürlük Mahallesi’nden Aydın Orhangazi, Barış Mahallesi’nden Halil Gül’ün ziyaret taleplerini yerine getirdi.

Tütüncü, ilçe sakinlerinin evlerinde

Tütüncü’nün, evlerine konuk olmasından dolayı mutluluk yaşayan aileler, “Bir belediye başkanının evimize geleceğini beklemiyorduk.” sözleriyle de şaşkınlıklarını dile getirdiler. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Tütüncü, ailelere hal ve hatırlarını sordu, yaşamlarıyla ilgili sohbet etti. Başkan Hakan Tütüncü, aile bireylerinin taleplerine de çözüm üretti.

Çocukların resimlerinden 23 Nisan sergisi

Tütüncü’nün ev ziyaretlerine en çok sevinen aile bireyleri ise çocuklar oldu. Çocuklar, çok sevdikleri Başkan Tütüncü’ye sarılarak, hasret giderdiler. Yarıkhan ailesinin 9 yaşındaki ikiz kızları Aysima ve Alara ile Gül ailesinin çocuğu Yağız, resim sanatındaki yeteneklerini Başkan Hakan Tütüncü ile paylaştılar. Çocukların resim yeteneğine hayran kalan Tütüncü, “Minik kalplerde sevgileri büyüttüğümüz her vakit çok değerli. Küçük dostlarımla, hayallerini konuştuğumuz bir vakti paylaştık.” dedi.

Çocuklar, çizdikleri ve imzalarını attıkları yağlı boya ile kara kalem resimlerini Tütüncü’ye hediye ettiler. Başkan Tütüncü,  ev ziyaretlerinde çocukların kendisine hediye ettiği, edeceği resimlerden oluşan bir sergiyi de, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı’nda açacaklarını belirtti.  Demli bir çay eşliğinde hatıraların biriktirildiği, sevinçlerin büyütüldüğü ev ziyaretleri,  anı fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

“Gönüller kazanmak daha önemli”

Hemşehriyle var olan gönül bağını güçlendirmeye devam edeceğini belirten Başkan Hakan Tütüncü, “Hemşehrilerimizi, evlerinde ziyaret ederek hem güzel bir vakti paylaşıyor hem de onlarla olan gönül birlikteliğimizi güçlendiriyoruz. Yollar, parklar, kocaman kocaman projeler yapmak elbette önemli ama gönüller kazanabilmek ve bu gönüllerde yer edinebilmek daha önemli. Bizi evlerine davet eden çocuk ve yaşlı demeden tüm vatandaşlarımızın kapısına gidiyor ve her gün nice gönüller kazanıyoruz. Bize, evlerini ve gönül kapılarını sonuna kadar açan tüm hemşehrilerime gönülden teşekkür ediyorum.” açıklamasını yaptı.