CW ENERJİ BÜYÜK FUAR´DA
Firmamız CW Enerji Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi olarak 21-24 Şubat tarihleri arasında İran´ın Tahran kentinde düzenlenen 10. Uluslararası Yenilenebilir Enerji, Aydınlatma ve Enerji Tasarruf Fuarına katıldı.
Tarih: 13.3.2018 17:52:10/ 27632okunma / 0yorum

Firmamız CW Enerji Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi olarak 21-24 Şubat tarihleri arasında İran´ın Tahran kentinde düzenlenen 10. Uluslararası Yenilenebilir Enerji, Aydınlatma ve Enerji Tasarruf Fuarına katıldı. Fuara, Çin, Almanya, Yunanistan, Avusturya, Tayvan, İsviçre, Güney Kore, İtalya ve Türkiye Cumhuriyeti gibi 9 farklı ülkeden 70 İranlı şirket ve 27 uluslararası şirketten oluşan çok sayıda firma katılım gösterdi.

İran devlet kurumları, İran Yenilenebilir Enerji Bakanlığı, İran Enerji Verimliliği organizasyonu, İran´ın Yenilenebilir Enerji organizasyonu, Yollar ve Kentsel Kalkınma Bakanlığı, Sanayi Bakanlığı, Maden ve Ticaret Bakanlığı, İran Yakıt Koruma Şirketi (IFCO), Yakıt Tasarrufu ve Nakliye Bakanlığı desteği ile 10´uncusu düzenlenen Uluslararası Yenilenebilir Enerji, Aydınlatma ve Enerji Tasarruf Fuarında, 3 bin 264 metrekarelik bir alanda yenilikçi ve verimli enerji üretim modelleri ve teknolojileri sergilendi. Fuara, yerli ve yabancı pek çok güneş enerjisi firma yetkililerinin yanı sıra, akademisyenler, bürokratlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri de katılım gösterdi.

Güneş, rüzgar, jeotermal, enerji ve enerji kaynaklarının korunması, enerji hizmetleri, yenilikçi enerji teknolojisi, ölçme, izleme ve laboratuvar teknolojisi, proses ölçümü, kontrol ve analiz teknolojileri gibi hizmetleri sunan üreticileri, tedarikçileri ve ihracatçıları, araştırma geliştirme uzmanlarını ve yenilenebilir enerjiden faydalanmak isteyen kullanıcılar fuarda buluştu.

CW Enerji olarak bu etkinliklerde fuarda bize ayrılan 60 m²´lik stand alanında firmalarımızın tanıtımlarını gerçekleştirdik ve başta CEO´lar, politikacılar, mühendisler, proje geliştirme uzmanları, teknik mühendisler ve araştırma geliştirme uzmanları olmak üzere çok sayıda yabancı firma temsilcisi ile birçok uluslararası ziyaretçiyi stand alanımızda ağırladık. Dört günlük yoğun faaliyetimizde ortalama 5 bin konuğu kendi stand alanımızda ağırlarken, fiyat teklifleri ve tekrar iletişim kurmak için 120 adet müşteri talep formu oluşturduk. Ayrıca İran´da distribütör ve EPC(Uygulama) ortağı olma şeklinde gelen talepler değerlendirildi.

Geçmiş yıllara göre çok daha yoğun geçen fuarda Türkiye´nin her tarafında toplam 300 MW gücünde olan küçük ve büyük çaplı çatı ve arazi tipi fotovoltaik projesi, fotovoltaik sulama projeleri, “power pack off-grid” sistem projeleri tanıtıldı. Ayrıca firmamızın Alman teknolojisi ve Türk mühendisliği ile kendi üretimi olan POWER PACK, AKILLI KUTU kompakt ( invertör, akü, şarj kontrol cihazını bir arada barından tak kullan cihaz)  sistemlerimizde hem yerli ve hem de yabancı ziyaretçilerimizden büyük ilgi görmüştür.

CW Enerji olarak fuarda, Şiraz, Tebriz ve Tahran´daki 3 şirket ile distribütörlük anlaşması sağladık. Ayrıca CW Enerji olarak fuarda iki firmadan gelen EPC(Uygulama) işbirliği kabul ettik. Dört gün süren fuar boyunca CW Enerji ekibi, güneş şirketleri, güneş enerjisi çiftliği sahipleri ve yerel EPC şirketlerinden yaklaşık 320 MW güneş enerjisi tesisi teklifi aldı. yatırım, finansman ve karşılıklı işbirliğine ilişkin farklı iş modelleri sunuldu. CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, stand ziyaretçilerimizle birebir iletişim kurarak, güneş enerjisi sistemlerini anlattı ve gelen taleplere karşılık verdi.

Gelişen Dünya Güneş Enerjisi pazarında önemli adımlar atılmaktadır ve biz bu pazarda “yerelde liderlik, ulusalda liderlik” felsefesiyle, geliştirdiğimiz bayilik ve satış temsilciliği stratejimiz, Dünya piyasasının en ucuz ve en kaliteli sistemlerini sunma garantimiz, “CW Enerji” onaylı ürün markamız ile Uluslararası Yenilenebilir Enerji, Aydınlatma ve Enerji Tasarruf Fuarı´ndan gayet tatmin edici sonuçlarla dönmenin haklı gururunu taşıyoruz.

Anahtar Kelimeler: ENERJİ BÜYÜK FUAR
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
ANSİAD BORSA´NIN KONUĞU OLDU
ANSİAD BORSA´NIN KONUĞU OLDU
Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Başkanı Sadi Kan yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Antalya Ticaret Borsası´nı ziyaret etti.
ŞEHİRCİLİK FUARI´NDA DOSTLUK RÜZGARLARI
ŞEHİRCİLİK FUARI´NDA DOSTLUK RÜZGARLARI
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Fuar dostluk köprüsü kuruyor” dedi.
CW ENERJİ ÜRETİM AĞINI GENİŞLETİYOR
CW ENERJİ ÜRETİM AĞINI GENİŞLETİYOR
Türkiye´nin lider güneş paneli üreticisi CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, yeni fabrikaları ile birlikte 420 MW olan güneş paneli üretim kapasitelerini 920 MW´a çıkaracaklarını söyledi.
GÜNEŞ ENERJİSİ ROTAYI İRAN PAZARINA ÇEVİRDİ
GÜNEŞ ENERJİSİ ROTAYI İRAN PAZARINA ÇEVİRDİ
- Türkiye´nin lider güneş paneli üreticisi CW Enerji Müh. Tic. Ve San. Ltd. Şti., yenilenebilir enerji sektöründe dev atılım yapan İran ile güneş paneli ürün tedariki konusunda anlaşma imzaladı.
KEPEZ SAMUT COMFORT´LA UÇUYOR
KEPEZ SAMUT COMFORT´LA UÇUYOR
206 bin metrekarelik ‘Yeni Emek Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi´nin temellerini düzenlenen törenle atılırken proje 18 ay gibi kısa bir zamanda bitirilecek.
TÜFE SON 6 YILIN EN DÜŞÜĞÜ ÇIKTI
TÜFE SON 6 YILIN EN DÜŞÜĞÜ ÇIKTI
Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ve Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu´nun (TÜİK) açıkladığı Ocak ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.
HİNTLİ İŞADAMLARI ANTALYA OSB´DE
HİNTLİ İŞADAMLARI ANTALYA OSB´DE
Hintli işadamlarından oluşan alım heyetini kente getiren Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Maharashtra Ticaret ve Sanayi Odası ile işbirliği protokolü imzalayıp Bölge sanayicileri ile Hintli işadamlarının yüz yüze görüşme yapmasını sağladı.
KİMYA SEKTÖRÜ İSPANYA´YI SEVDİ
KİMYA SEKTÖRÜ İSPANYA´YI SEVDİ
Türkiye´nin en çok ihracat gerçekleştiren üçüncü sektörü konumundaki kimya sanayinin ihracat performansı yükselmeye devam ediyor. Kimya sektörünün Ocak ayındaki ihracatı 2017 yılı Ocak ayına göre yüzde 10,05 artarak 1 milyar 357 milyon dolar olarak gerçekleşti.
BAKANLIK TARIM SEKTÖRÜNÜ DİNLEDİ
BAKANLIK TARIM SEKTÖRÜNÜ DİNLEDİ
Antalya Tarım Sektörü Değerlendirme Toplantısı, Antalya Ticaret Borsası ev sahipliğinde Borsa toplantı salonunda yapıldı.
KARİYER YOLU SIKINTI DOLU
KARİYER YOLU SIKINTI DOLU
Türkiye´de çalışanlar kariyerlerinde yükselmek için neleri göze alıyor?
TÜRKİYE YILDA BİN 832 SAAT ÇALIŞIYOR
TÜRKİYE YILDA BİN 832 SAAT ÇALIŞIYOR
Dünyada en fazla çalışan ülkeler açıklandı. Peki, Türkiye kaçıncı sırada?
İLK TAPULAR ANTALYA OSB´YE DEVİR EDİLDİ
İLK TAPULAR ANTALYA OSB´YE DEVİR EDİLDİ
Antalya OSB´nin 900 dönüm daha büyümesini sağlayacak arazilerin hak sahipleri, tapularını Bölge Müdürlüğüne devir etmeye başladı. İlk tapular düzenlenen tören ile devir alındı.
MANİSA´NIN GES´LERİ CW ENERJİ´DEN
MANİSA´NIN GES´LERİ CW ENERJİ´DEN
Türkiye´nin Lider Güneş Paneli Üreticisi CW Enerji tarafından Manisa ili Kırkağaç ilçesinde yapılan 4963,98 kWp gücünde arazi GES´in geçici kabulü yapıldı.
İŞ DÜNYASINA YENİ SOLUK: ARABULUCULUK
İŞ DÜNYASINA YENİ SOLUK: ARABULUCULUK
İşçi-işveren uyuşmazlıklarında dava şartı haline gelen arabuluculuk iş dünyasında yeni bir dönem başlatacak
2018 YILI İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN YILI OLACAK
2018 YILI İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN YILI OLACAK
MiaVita Beytepe Yatırımcısı Nurettin Yılmaz 2017 yılının inşaat sektörü açısından olumlu gelişmelerin yaşandığı bir yıl olduğunu söyledi.
DOLAR
5.6964
EURO
6.3027
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Antalya için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:21 08:01 13:10 15:42 18:01 19:28
Dünyada iki yüzlü olanlar, kıyamet günü ateşten iki yüzlü olarak gelirler.

Hz. Muhammed
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
GÜNDEM
SPOR
DÜNYA
POLİTİKA
ADAYLAR
EKONOMİ
MAGAZİN
YAŞAM
SAĞLIK
KÜLTÜR SANAT
EĞİTİM
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
-Global ısınma yükselen deniz seviyesi 2050 yılında shangai ve deniz kıyısındaki Çin şehirlerinde büyük sellere neden olacak.bu sellerde 76 milyon kişi evsiz kalacak. -Üzerinde barkodu olan ilk ürün Wringleys marka sakızdır. -Kereviz yerken harcanan ka

İlginç Bilgiler 3
Dolma iç için kullanacağınız pirincinizi mutlaka ılık suda bekletip yumuşatın ve nişastasından arındırmak için birkaç defa sudan geçirin. Böylece içinin sert kalmasını önlersiniz. Dolmamızın daha lezzetli olması için sızma zeytinyağı kullanın.

Dolma - Sarma Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları